Koło PZW "Słupia" w Słupsku


 • Odłów szczupaka – Pod Dębami – 5.10.2019r.

Ogółem 14 spinningistów podjęło próbę zmniejszenia populacji szczupaka w łowisku Pod Dębami. Efekty okazały się dalekie od determinacji i machania wędkami aż do bólu ramion przez łowców kaczodziobych. Padł jeden szczupak wymiarowy i dwa pistolety. Odłów planowany pierwotnie od 7 do 12 został skrócony o godzinę z uwagi na bieg przełajowy organizowany przez OSiR gminy Słupsk, a którego trasa wiodła po grobli okalającej nasze łowisko. Nad przebiegiem wszystkich wydarzeń mających miejsce tego dnia w Redzikowie czuwał Gospodarz Koła Stanisław Bytomski.

FOTOGALERIA

 

 • Zawody Zakończenia Sezonu – Pod Dębami – 22.09.2019r.

Wędkarze to ludek uodporniony na wszelkie przeciwności pogodowe. Niemniej sprzyjająca aura sprawia, że przyjemność pobytu nad wodą zostaje zwielokrotniona. W niedzielę 22 września na zawodach kończących zmagania sportowe w Kole PZW „Słupia” ryby same nie pchały się na haczyk. Ale połowili wszyscy. Do udziału w imprezie zgłosiła się 1 wędkarka  i 20 wędkarzy. Lepiej wiodło się łowiącym na stanowiskach po słonecznej stronie stawu. Gorzej było w cieniu. Najwięcej ryb tego dnia wytargał Adam Dudek. Na dokładkę wylosował nagrodę rzeczową – wędkę i kołowrotek. Zawody sędziowali: Stanisław Kalinowski jako Sędzia Główny, Stanisław Bytomski – Sędzia Sekretarz. Puchary i okolicznościowe dyplomy zdobywcom czołowych lokat wręczył V-ce Prezes ds. Sportu Eugeniusz Friede. Za całokształt rocznej walki sportowej w Kole zawodnikom i organizatorom w krótkich wędkarskich słowach podziękował Prezes Bogusław Jazownik.

Wyniki w kolejności zajętych miejsc i zdobytych punktów do klasyfikacji Grand Prix:

1.Dudek Adam – 4540g   10 pkt.

2. Głowacki Daniel – 3940g   9 pkt.

3. Duńcew Wojciech – 2800g   8 pkt.

4.Doluk Waldemar – 2640g   7 pkt.

5.Fendrych Tomasz – 2520g   6 pkt.

6.Mrozek Teresa – 2470g   5 pkt.

7.Stachowicz Józef – 2130g   4 pkt.

8.Ptak Piotr – 2100g   3 pkt.

9.Kruszyński Zbigniew – 2025g   2 pkt.

10.Frąk Janusz – 1815g   1 pkt.

11. Mrozek Rajmund – 1815g   1 pkt.

FOTOGALERIA

 

 • Druga tura XIII Turnieju Kół PZW

12 sierpnia 2019 roku odbyła się druga tura XIII Turnieju Kół PZW. Drużyna Słupi w zmienionym składzie (niedysponowanego Daniela Głowackiego zastąpił Tadeusz Brzeziński) wywalczyła 3 miejsce zdobywając Puchar, który na stałe wzbogaci kolekcję trofeów eksponowanych w siedzibie Koła. Nasz drugi reprezentant, Rajmund Mrozek, w klasyfikacji indywidualnej Turnieju uplasował się na drugiej pozycji. Gratulujemy i dziękujemy!

 

 • Memoriał poświęcony Ryszardowi Osmańskiemu

Od kilku już lat Zarząd Okręgu PZW w Słupsku organizuje zawody wędkarskie pod nazwą „Memoriał poświęcony Ryszardowi Osmańskiemu”. W tym roku również takiż został zorganizowany i Koło PZW Słupia wystawiło dwuosobową drużynę. „IX Memoriał poświęcony Ryszardowi Osmańskiemu” odbył się w Słupsku na Stawie Łabędzim w dniu 18 sierpnia 2019 roku. Do rywalizacji przystąpiło 16 drużyn również spoza Słupska. Aby zwyciężyć należało łowić duże ryby, min leszcze, liny, karasie oraz płocie. Najwyższy wynik zdobyła drużyna naszego Koła bo 9400 pkt. i zdobyła okazały puchar. Do następnych zawodów w 2020 roku puchar ten będzie ozdobą siedziby Koła przy ulicy Westerplatte, ponieważ jest to puchar przechodni.

FOTOGALERIA

 

 • Otwarte Zawody Gruntowe Parami  -  Pod Dębami – 10.08.2019 r.

Rozgrywanie w Kole Słupia Zawodów Gruntowych to pomysł Adama Jóźwina. Obecny V-ce Prezes ds. Sportu Eugeniusz Friede pierwotną formułę poszerzył o „otwarte” i „parami”.  Ogółem w sierpniową sobotę, o prymat w tej bądź co bądź trudnej dyscyplinie, zapragnęło powalczyć 20 dwuosobowych drużyn. Ryby tego dnia nie chciały ułatwiać zadania wędkującym. Rywalizację rozstrzygnęły złowione pojedyncze leszcze. Pogoda także nie rozpieszczała. Wypadało się dopiero na czas posiłku i dekoracji zwycięzców.

Wyniki:

1.Teresa Mrozek i Rajmund Mrozek – 4100 g

2.Adam Jóźwin i Waldemar Doluk – 2900 g

3.Mariusz Grehen i Frąk Janusz – 1595 g

FOTOGALERIA

 

 • Zawody Nocne – Staw Łabędzi – 20/21.07.2019 r.

Do spędzenia nocy pod gwiazdami zgłosiło się 16 wędkarzy i 1 wędkarka. W sobotni wieczór ryby nie przejawiały zbyt dużej aktywności. Za to żerowały również w nocy. Prawdziwy szał brań nastąpił dopiero o świtaniu. Szczególną sympatię duże leszcze poczuły do Tomasza Fendrycha i Adama Jóźwina, pozwalając im uzyskać wyniki powyżej 20 kg. Godne odnotowania są jeszcze: duży karp Tadeusza Brzezińskiego, który tuż przy brzegu wybrał wolność i prawie 2 kg lin wyholowany przez Grzegorza Kowalczyka. Na koniec wędkarskich zmagań spadł deszcz. Chwilami intensywny opad utrudnił pracę Komisji Sędziowskiej w składzie Stanisław Bytomski i Rajmund Mrozek. Zaś dekoracja zwycięzców i losowanie nagrody specjalnej odbyło się przy już znowu ładnej aurze. Zestaw sprzętu wędkarskiego ufundowany przez Fundację Wspierania Wędkarstwa JAXON trafił do Tadeusza Brzezińskiego.

Wyniki w kolejności zajętych miejsc i zdobytych punktów do klasyfikacji Grand Prix:

1.Fendrych Tomasz – 24935g   10 pkt.

2.Jóźwin Adam – 20610g   9 pkt.

3.Brzeziński Tadeusz – 8245g   8 pkt.

4.Głowacki Daniel – 7045g   7 pkt.

5.Duńcew Wojciech – 6275g   6 pkt.

6.Mrozek Rajmund – 5100g   5 pkt.

7.Friede Eugeniusz – 2505g   4 pkt.

8.Wilkowski Ryszard – 2265g   3 pkt.

9.Kowalczyk Grzegorz – 2175g   2 pkt.

10.Pezda Bogusław – 1765g   1 pkt.

FOTOGALERIA

 

 • Zawody Rodzinne – Pod Dębami – 30.06.2019 r.

Zainteresowanie wędkarzy Zawodami Rodzinnymi przerosło wszelkie oczekiwania organizatorów. Takiego mrowia jednocześnie wędkujących na łowisku Pod Dębami nie było od ponad 20 lat. Łączny wynik 74 wędkarek i wędkarzy to 69.525 pkt. Połowiły prawie wszystkie drużyny. Sprawne zważenie złowionych ryb załatwiły dwa zespoły sędziowskie. Jedynie wyłonienie trzech najlepszych duetów spośród wyników zapisanych na 6 stronach przyniosło nieco perturbacji. Szczęśliwie udało się Komisji Sędziowskiej dwóch Stanisławów: Kalinowskiemu i Bytomskiemu wyprostować własne pomyłki przed oficjalną ceremonią ogłoszenia wyników. Nagrody za trzy pierwsze miejsca: puchary i wędki ufundowało Koło Słupia. Pozostałe zespoły też miały swoją szansę przy losowaniu 5 nagród od sponsorów: Fundacji Wspierania Wędkarstwa Jaxon i Koła nr 3 Związku Żołnierzy Wojska Polskiego. Nadmienić jeszcze należy, że wszystkie drużyny otrzymały upominki do firmy York. Wędkarskie emocje, atmosfera sportowej rywalizacji – to wspaniała pożywka dla ducha. Ucztą dla ciała był zaś dwudaniowy posiłek zorganizowany dzięki przemyślności Rajmunda Mrozka – pomysłodawcy i dobrego ducha imprezy. Wspólne zdjęcie ogółu obecnych zakończyło te nietuzinkowe rodzinne zmagania. Wszak z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu – przypomniał prowadzący spotkanie V-ce Prezes ds. Sportu Eugeniusz Friede.

Wyniki zawodów:

1.Mariusz Lesiak i Mariusz Grechen – 7010 pkt.

2. Adam Dudek i Tomasz Dudek – 4840 pkt.

3.Krzysztof Pietrykowski i Marcel Pietrykowski – 4485 pkt.

Wyniki losowania:

1.Ryszard Wilkowski i Robert Łuciuk – wędka

2.Teresa Mularczyk i Krzysztof Mularczyk – fotel

3.Mariusz Skalski i Tomasz Szymański – spinning

4.Kacper Brylowski i Dariusz Brylowski – spinning

5.Grażyna Buzderewicz i Bogdan Buzderewicz - fotel

FOTOGALERIA

 

 • Wędkarski Dzień Dziecka – Staw Łabędzi – 2.06.2019 r.

Ogółem 75 małoletnich wędkarzy zapisało się do udziału w Wędkarskim Dniu Dziecka zorganizowanym przez Zarząd Okręgu i kilka słupskich kół PZW w dniu 2 czerwca 2019 roku na Stawie Łabędzim w Słupsku. Na początku imprezy odbyły się zawody wędkarskie w grupach wiekowych od 7 do 11 lat i od 12 do 16 lat. Wspaniała słoneczna pogoda nie przełożyła się na apetyt ryb. Dosyć chimeryczne brania pozwoliły wędkującym na rozwiązanie w międzyczasie quizu przygotowanego przez Piotra Ptaka. Ze sporym zainteresowaniem obecnych spotkał się pokaz tresury psa policyjnego, zaprezentowany z wędkarską swadą przez Piotr Sankowskiego z Komendy Miejskiej w Słupsku. Swoje stoiska na festynie rozwinęły Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Odział w Słupsku, Park Krajobrazowy Dolina Słupi i sprzedawca waty cukrowej. Na kończących łowienie wędkarzy czekał gorący żurek przygotowany przez Restaurację OKTAN. Dzieci i młodzież pokrzepieni zupą wzięli liczny udział w konkurencjach sportowych: odbijaniu piłką o ziemię i rzutach do kosza. Zaś utalentowani wokalnie zaprezentowali się w Mikrofonie dla Wszystkich. Puchar w tej konkurencji wyśpiewała Maja Łojewska, drugi był Grzegorz Trzciałkowski, a trzecia Zuzia Skalska. Prowadzenie imprezy wzięli na swoje barki Andrzej Dąbrowski i Bogusław Jazownik. Sędzią Głównym zawodów był Janusz Wojsznis. Wręczenie zwycięzcom przez Prezesa ZO Zdzisława Ardzijewskiego nagród, pucharów i medali zakończyło ten pełen emocji dzień.

Wszyscy uczestnicy zawodów wędkarskich otrzymali zestawy upominkowe ufundowane przez 38 sponsorów.

Wyniki:

Grupa młodsza:

1.Mikulski Mateusz – 1020g

2.Knuth Patryk – 855g

3.Miler Lilianna – 835g

4.Sobiegraj Marcel – 510g

5.Zmarzły Paweł – 505g

6.Przybyszewski Dorian – 480g

Grupa starsza:

1.Bieńkowski Bartosz – 1685g

2.Skalska Zuzanna – 1075g

3.Bieńkowski Piotr – 495g

4.Doluk Zuzanna – 225g

5.Horbacz Grzegorz – 190g

6.Friede Weronika – 160g

Rzut do kosza:

1.Małecki Marcel – 3 pkt.

2.Stachowicz Daniel – 2 pkt.

3.Matusiak Dominik – 1 pkt.

Odbijanie piłki:

1.Małecki Marcel – 98 pkt.

2.Grzybowski Karol – 96 pkt.

3.Nowicki Filip 95 pkt.

Sponsorzy "Wędkarskiego Dnia Dziecka – 2019":

 1. "Porta-Drzwi" – Słupsk
 2. "Park Trampolin-Jump Sky" (pod wiatrakami)
 3. Klub "Fitnes Premium" (pod wiatrakami)
 4. Dolina Charlotty
 5. Wodociągi Słupsk
 6. WORD Słupsk
 7. Gmina Słupsk
 8. Starostwo Słupsk
 9. UM Słupsk

10. "Ramired" – wyp. sprzętu budowlanego

11. Biuro podróży "Reinbow-Tur"

12. Biuro podróży "Wakacje PL"

13. Sklep Wedkarski "Rybka"

14. Sklep Wedkarski "Zanęta"

15. Sklep Wedkarski "Jaxon-Club"

16. Jaxon - Andrzej Podeszwa – Poznań

17. Piekarnia i Cukiernia "Szyca Company"

18. KS "Czarni" Słupsk

19. Reg. Oddział PTTK Słupsk

20. Hurtownia elektr. "Sepix"

21. Salon Samochodowy "Hyundai"

22. Salon Samochodowy "Opaliński"

23. Hurtownia armatury sanitarnej "Dukat"

24. Sklep "Decatlon"

25. Sklep "Sport-Turystyka"

26. Serwis rowerowy "Kawisbike"

27. SANEPID Słupsk

28. POMORZANKA Słupsk

29. Zarząd Okręgu PZW Słupsk

30. Koło PZW "Miasto"

31. Koło PZW "Przyjezierze"

32. Koło PZW "Słupia"

33. Koło PZW "EkoStar-Belfer"

34. Koło PZW "Kolejarz"

35. Koło PZW "Łączność"

36. Koło PZW "Scania"

37. Koło PZW "Kapena"

38. Park Krajobrazowy Dolina Słupi.

Organizatorzy Festynu dziękują w/w oraz anonimowym sponsorom za niespotykane wręcz wsparcie, pozwalające na przygotowanie wspaniałych paczek i nagród dla naszych pociech z okazji Dnia Dziecka, które na pewno wywołają uśmiech i radość na Ich twarzach.

FOTOGALERIA

 

 • Rejs Sponsorowany i Mistrzostwa Spławikowe Koła  -  12.05.2019 r.

Tegoroczna kapryśna pogoda na Bałtyku sprawiła, że zbiegły się w jednym terminie dwie imprezy sportowe Koła Słupia. Po kilkakrotnym przekładaniu daty wypłynęła w morze „grupa terminowa” dorszołowów pod wodzą Piotra Jóźwiaka. Nie było wielkiej obfitości wątłuszy, ale za to dorodniejsze niż wczesną wiosną. Największą rybę długości prawie 70 cm i statuetkę za jej złowienie zdobył Andrzej Kędziora.

Wędkarze „lądowi” spotkali się tej samej niedzieli w Redzikowie „Pod Dębami”. Do zmagań o tytuł spławikowego mistrza koła zgłosiło się 18 seniorów i 6 juniorów. Walczyli z różnym powodzeniem w dwóch turach. Dorośli 2 razy po 3 godz. 15 minut, zaś młodzież 2 razy po 2 godz. 15 minut. W przerwie miedzy kolejnym odsłonami sportowego spektaklu Sławomir Wilcz zaserwował gulasz z bułką przygotowany przez Restaurację „Oktan”. Posiłek znakomicie zregenerował nadwątlone siły wędkarzy. Wśród łowionych ryb dominowała drobnica, ale trafiały się również okazy płoci i leszczy. Wędkarskie spotkanie nad wodą zakończyła ceremonia wręczenia medali, pucharów i dyplomów. Zawody sędziowali Stanisław Bytomski i Eugeniusz Friede.

Wyniki w kolejności zajętych miejsc i zdobytych punktów do klasyfikacji GP:

Seniorzy:

 1. Głowacki Daniel   4085g   10 pkt.
 2. Fendrych Tomasz   4435g   9 pkt.
 3. Dudek Adam   4280g   8 pkt.
 4. Jóźwin Adam   3055g   7 pkt.
 5. Doluk Waldemar   2415g   6 pkt.
 6. Sławny Włodzimierz   2625g   5 pkt.
 7. Frąk Janusz   2060g   4 pkt.
 8. Jazownik Bogusław   2115g   3 pkt.
 9. Statkiewicz Seweryn   2140g   2 pkt.

10.  Brzeziński Tadeusz   1815g   1 pkt.

Juniorzy:

 1. Kisiel Amelia   310g   10 pkt.
 2. Kisiel Tymoteusz   1510g   9 pkt.
 3. Bury Filip   600g    8 pkt.
 4. Sobczyk Karol   390g   7 pkt.

FOTOGALERIA

FOTOGALERIA-Rejs

FILM


 • Zawody Rozpoczęcia Sezonu – Pod Dębami – 14.04.2019 r.

23 wędkarzy i jedna wędkarka zapisało się do udziału w Zawodach Rozpoczęcia Sezonu „Pod Dębami”. Niedziela 14 kwietnia zapowiadała się słonecznie, ale z temperaturą tylko kilka stopni Celsjusza powyżej zera. Wędkarze zapisani na zawody stawili się gremialnie na zbiórce. Jedynie Adama Dudka defekt motoroweru wyeliminował z udziału w sportowej rywalizacji. Przybyłych przywitał V-ce Prezes Koła ds. Sportu Eugeniusz Friede. Życzył wszystkim dobrych wyników i  sportowego zacięcia w uczestnictwie w kolejnych imprezach organizowanych przez Koło. Niestety atmosferyczny ziąb tej niedzieli zamurował pyski i małym i dużym rybom. Zaledwie kilku łowcom udało się przez 4 godziny złowić cokolwiek i tym samym zagospodarować przygotowane przez organizatorów nagrody. Dwukrotnie wywoływany do dekoracji był Tomasz Fendrych. Najpierw do odbioru Pucharu za IV miejsce w klasyfikacji Grand Prix 2018, a następnie za I miejsce w tegorocznym rozpoczęciu sezonu. Drugie miejsce wywalczył Janusz Frąk, a trzeci był Ryszard Wilkowski. Ostatnim emocjonującym akcentem było losowanie wśród ogółu uczestników nagrody specjalnej w postaci zestawu wędkarskiego za 500 zł. Wędkę bolonkę 6 m, kołowrotek i profesjonalny pokrowiec odebrał Daniel Skowroński. Zawody sędziowali Stanisław Kalinowski i Stanisław Bytomski. Wypada jeszcze wspomnieć o kulinarnym wątku spotkania. Gorąca grochówka przygotowana przez Restaurację „Oktan” smakowała wszystkim i każdemu.

Wyniki w kolejności zajętych miejsc i zdobytych punktów do klasyfikacji Grand Prix:

1.Fendrych Tomasz    1045g    10 pkt.

2.Frąk Janusz     735g    9 pkt.

3.Wilkowski Ryszard    640g    8 pkt.

4.Głowacki Daniel    615g     7 pkt.

5.Duńcew Wojciech    385g     6 pkt.

6.Stachowicz Józef     330g     5 pkt.

7.Jazownik Bogusław    270g    4 pkt.

8. Mrozek Rajmund    245g     3 pkt.

9.Statkiewicz Seweryn    205g    2 pkt.

FOTOGALERIA

 

 • Rejs Sponsorowany –  Ustka  -  28.03.19 r.

Po 27 dniach codziennej gotowości udało się 12 wędkarzom „grupy mobilnej” wypłynąć na Bałtyk w pierwszy w historii Koła „Słupia” Rejs Sponsorowany. Dla jednostki „Starfish” czwartkowy rejs był również dziewiczym wyjściem z wędkarzami w tym roku. Wiejące na morzu wiatry wyjątkowo nie sprzyjały wyprawom na dorsza. Pierwszą rybę tego dnia złowił Czesław Kurpet. Z kolejnych napłynięć lądowały na pokładzie dalsze wątłusze. Jak to na rybach – jednym darzyło się lepiej, innym gorzej. Szanse wędkujących wyrównała zmiana stanowisk w połowie rejsu. Elementem sportowym zmagań była rywalizacja o największą rybę. Rozstrzygnął ją na swoją korzyść Zbigniew Kruszyński łowiąc dorsza o długości 63 cm. Drugi z kolei, krótszy o 3 cm, trafił się Grzegorzowi Kneblewskiemu. Podsumowanie imprezy wraz z wręczeniem statuetki za Największą Rybę odbyło się na nadbrzeżu portowym w Ustce.

FOTOGALERIA

 

 • Prace społeczne – Pod Dębami – 2.03.2019 r.

Udział wzięło 10 osób. Efekty ich pracy:

1.Wycięte zakrzaczenie i gałęzie drzew rosnących naokoło stawu na odcinku 330 m.

2.Usunięta trzcina na szerokości 2 m na 3 stanowiskach wędkarskich.

3.Oczyszczona z chwastów, krzewów i powojów skarpa grobli na długości 230 m.

4.Posprzątane śmieci w lesie w rejonie stołu.

Zakres robót planowany na 3 kolejne soboty udało się wykonać 1 dnia dzięki zaangażowaniu przez Rajmunda Mrozka dwójki znajomych wędkarzy: Ryszarda Wilkowskiego i Macieja Trzaskowskiego dysponujących agregatem prądotwórczym sprzężonym z mechanicznym sekatorem i piłą spalinową do prac na wysokości. Równie ambitne zadanie wykonali Dawid Tutkowski i Radosław Naplocha. W pocie czoła zabudowali workami z ziemią wyrwy w skarpach obwałowania stawu spowodowane przez bobry. Wiadomo, że wycięte chwasty i gałęzie trzeba było posprzątać ręcznie. Pracowali nad tym głównie pozostali uczestnicy wiosennych porządków. Dalsze zadania na kolejne soboty to obsypanie skarpy wału ziemią, posianie trawy i urządzenie stanowisk wędkarskich na wschodniej stronie łowiska.

FOTOGALERIA

 

 • Walne Zebranie Sprawozdawcze – 20.01.2019 r. – Siedziba Koła.

Na zebranie przybyło 22 członków Słupi oraz gościnnie koledzy z innych kół zainteresowani dołączeniem do naszej społeczności. Z ramienia Zarządu Okręgu w spotkaniu wziął udział Prezes Zdzisław Ardzijewski. Obradom przewodniczył Piotr Ptak – Sekretarz Zarządu Koła.

Kol. Piotr Jóźwiak za wieloletnie zaangażowanie w przygotowanie imprez dla dzieci został uhonorowany okolicznościowym medalem. Zdobywcy czołowych lokat w klasyfikacji Grand Prix otrzymali z rąk Prezesa Koła Bogusława Jazownika puchary i dyplomy.

Organy Koła przedstawiły swoje sprawozdania. Jedynie Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Zbigniew Kruszyński, zamiast protokołu z oceny działalności Zarządu w 2018 roku, zaprezentował elaborat zawierający własne krytyczne uwagi wobec członków Zarządu i Przewodniczącego Sądu Koleżeńskiego. Uchwałą Walnego Zgromadzenia skład Komisji Rewizyjnej został poszerzony o 2 dodatkowych członków i organ ten został zobowiązany do sporządzenia brakującego dokumentu.

Nad sprawozdaniami oraz planami na 2019 rok wywiązała się ożywiona dyskusja. Pod adresem Prezesa Zarządu Okręgu zadano szereg pytań.  Rzeczowe i wyczerpujące odpowiedzi zadowoliły zadających pytania. Zaprezentowane przez Zarząd Koła zamierzenia i preliminarz wydatków po niewielkich poprawkach zostały w głosowaniach zatwierdzone.

W przerwie obrad można było zdegustować domowe ciasta upieczone przez Danutę Wilcz oraz napić się kawy lub herbaty.

FOTOGALERIA

 

 • Składki na 2019 rok będą przyjmowane od 19 grudnia:
  -  w poniedziałki, środy i piątki od 16 do 17:30 w siedzibie Koła w Słupsku przy ul. Westerplatte 8,
  - w sklepie wędkarskim Jaxon Club w Słupsku przy ul. Marii Dąbrowskiej 3 czynnym od poniedziałku do soboty w godz. od 8 do 18,
  - w Salonie Wędkarskim w Bolesławicach, ul. Słupska 22 czynnym od poniedziałku do piątku od 10 do 18, w soboty od 10 do 15.

 

 • Sponsorzy naszej Szkółki Wędkarskiej mogą 1% z podatku przekazać na nr KRS: 0000166140  Cel szczegółowy: Koło Słupia.