Szkółka Wędkarska online  -  2020 r.

Dla chcącego nic trudnego. Paweł Ptaszek w czas odwołania z powodu pandemii normalnych lekcji w szkole, skrzyknął grupę dzieci do udziału w zajęciach internetowych szkółki wędkarskiej. Podstawę programową stanowiła Wędkarska Szkółka Batmana wydana przez Wiadomości Wędkarskie w 2019 roku. Publikacja w bardzo przystępny sposób przedstawia najczęściej stosowane metody wędkowania. Zawarte w niej informacje są przydatne tak dla początkujących jak i zaawansowanych wędkarzy. Cała grupa młodych adeptów sztuki wędkarskiej otrzymała legitymacje członkowskie PZW i roczne zezwolenia na wędkowanie na wodach okręgu słupskiego. Koszty opłat zostały pokryte ze zbiórki 1% z podatku, prowadzonej przez koło Słupia poprzez Stowarzyszenie Kiwanis International Klub Słupia w Słupsku.