Zawody Nocne

Z soboty na niedzielę 20/21 lipca 2019 r. od godz. 18:00 na Stawie Łabędzim w Słupsku odbędą się dwuturowe Zawody Nocne Koła PZW Słupia. Łowienie na 2 wędki dowolnie grunt lub spławik bez zmiany stanowisk. Zapisy wraz z wpisowym przyjmuje kol. Eugeniusz Friede w sklepie wędkarskim Jaxon Club w Słupsku ul. M. Dąbrowskiej 3 od poniedziałku do soboty w godzinach otwarcia od 8.00 do 18.00. Członkowie Uczestnicy (dzieci i młodzież do lat 16) są zwolnieni z opłaty wpisowej. Zanęta zgodnie z Regulaminem łowiska do 3 l gotowej mieszanki na turę. Sposób podania zanęty według uznania wędkarza. Nagrody: dyplomy i puchary. Zawody zaliczane do klasyfikacji Grand Prix. Dla zwiększenia zainteresowania udziałem w imprezie, wśród ogółu startujących w zawodach, zostanie wylosowany 1 zestaw nowego sprzętu wędkarskiego wyceniony na Allegro na 499,90 zł.

Harmonogram:

18:00 Zbiórka, odprawa, losowanie stanowisk, przygotowanie do zawodów.

19:00 Początek wędkowania I tury.

22:00 Koniec łowienia I tury, ważenie ryb, posiłek.

22:30 Rozpoczęcie wędkowania w II turze.

7:00 Koniec łowienia II tury, ważenie ryb.

7:30 Wręczenie pucharów i dyplomów oraz losowanie nagrody specjalnej, zakończenie imprezy.

ZARZĄD KOŁA PZW SŁUPIA ZAPRASZA CZŁONKÓW DO UDZIAŁU

W TOWARZYSKICH ZAWODACH SPŁAWIKOWO-GRUNTOWYCH

ZAKOŃCZENIE SEZONU”

ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ 12.10.2014R.

W REDZIKOWIE, NA ŁOWISKU „POD DĘBAMI”

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW O GODZINIE 7.00

JEDNA TURA 4 GODZINY