ODŁÓW SZCZUPAKA

W dniu 21 października 2018 r. w godz. od 8:00 do 13:00 na łowisku „Pod Dębami” w Redzikowie odbędzie się odłów szczupaka metodą spinningową. Dla udziału w odłowie zainteresowani wędkarze muszą nabyć dodatkowe zezwolenie za odpłatnością: członkowie PZW – 10 zł, niezrzeszeni – 20 zł za jedno wędkowanie. Złowione ryby wymiarowe powinny zostać zabrane przez łowiących, niewymiarowe zaś przekazane gospodarzom łowiska. Ilość zezwoleń limitowana. Do nabycia w sklepie wędkarskim Jaxon Club w Słupsku, ul. M. Dąbrowskiej 3 czynnym od poniedziałku do soboty w godz. od 8:00 do 18:00.

Zawody Morskie 28.10.18 r. Ustka.

2.W związku z planowanymi w niedzielę 7 października (lub 28 pażdziernika) Zawodami Morskimi z kutra, prosimy o niezwłoczne i wiążące zgłoszenia u Skarbnika kol. Sławomira Wilcza (tel. 512 543 452) udziału w rejsie. O udziale w imprezie będzie decydować kolejność zgłoszeń.

ZARZĄD KOŁA PZW SŁUPIA ZAPRASZA CZŁONKÓW DO UDZIAŁU

W TOWARZYSKICH ZAWODACH SPŁAWIKOWO-GRUNTOWYCH

ZAKOŃCZENIE SEZONU”

ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ 12.10.2014R.

W REDZIKOWIE, NA ŁOWISKU „POD DĘBAMI”

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW O GODZINIE 7.00

JEDNA TURA 4 GODZINY