Odwołane zawody.

Z powodu braku warunków do wędkowania zawody na Bagienicy w dniu 25 marca zostają odwołane. O dalszych losach imprezy zadecyduje Zarząd Koła na najbliższym zebraniu.

Rozpoczęcie sezonu 2018

Zarząd Koła Słupia zaprasza do udziału w towarzyskich zawodach spławikowych które odbędą się 25.03.2018 na łowisku Bagiennica w pobliżu Rowów. Zbiórka o godzinie 7.00 na parkinu koło przepompowni. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc 25 stanowisk o udziale decyduje kolejność zgłoszeń .Opłata cateringowa wynosi 15 zł .Zapisy prowadzi kol. Eugeniusz Friede tel.505 112 639 lub w sklepie wędkarskim Jaxon ul .M .Dąbrowskiej 3.

Zawody rozegrane zostaną w jednej turze 4 godziny od 8 do 12. Dla zwycięzców miejsca 1 do 6 przewidziane są wartościowe narody w postaci bonów a dla wszystkich uczestników ciepły posiłek i napoje.

Zawody są zaliczane do klasyfikacji Grand Prix 2018.

Mistrzostwa koła w wędkarstwie morskim z kutra.

Zarząd koła ,,Słupia''zaprasza członków koła do wzięcia udziału w Morskich Mistrzostw Koła które odbędą się w Ustce na jednostce Starfish. Planowany termin to 07.04. 2018 lub 14.04. 2018. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na kutrze {12 stanowisk}o udziale w zawodach będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Opłata za wypłynięcie wynosi 150 zł. Zgłoszenia telefonicznie przyjmuje Mirosław Markiewicz tel.605 394 864.

Zawody rozegrane zostaną zgodnie z zasadami organizacji sportu kwalifikowanego w klasyfikacji indywidualnej. Regulamin przedstawi sędzia na odprawie przed zawodami. Planowany czas rejsu to 10 godzin lub 16 z dopłatą 50 zł.

Zawody są zaliczane do klasyfikacji Grand Prix.

OTWARCIE ŁOWISKA „POD DĘBAMI”

Zarząd Koła „Słupia”organizuje w dniu 08.04. 2018.zawody spławikowe które odbędą się na Łowisku Pod Dębami w Redzikowie. Zbiórka uczestników o godzinie 7.00. Zgłoszenia i opłatę kateringową 15 zł. przyjmuje do dnia 07.04 2018. kolega Eugeniusz Friede w sklepie wędkarskim Jaxon Club ul. Dąbrowskiej 3 lub tel.505 112 639. Liczba miejsc ograniczona 45 stanowisk o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zapewnia dla zwycięzców miejsca 1 do 6 okolicznościowe dyplomy i bony na zakup sprzętu wędkarskiego. Wszyscy otrzymają gorący posiłek oraz napoje. Zawody są zaliczane do klasyfikacji Grand Prix. Podczas zawodów obowiązuje regulamin APR PZW. Dozwolone jest nęcenie w ilości do 5 litrów gotowej mieszanki zanętowej.

ZARZĄD KOŁA PZW SŁUPIA ZAPRASZA CZŁONKÓW DO UDZIAŁU

W TOWARZYSKICH ZAWODACH SPŁAWIKOWO-GRUNTOWYCH

ZAKOŃCZENIE SEZONU”

ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ 12.10.2014R.

W REDZIKOWIE, NA ŁOWISKU „POD DĘBAMI”

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW O GODZINIE 7.00

JEDNA TURA 4 GODZINY