Zawody 2021 rok

Tak jak w minionych latach trwają prace nad programem działalności rekreacyjno-sportowej Koła „Słupia” w 2021 roku. Trudno przewidzieć, na ile warunki pandemiczne pozwolą go zrealizować, ale nikt nam nie broni planować. Byłbym wdzięczny za wszelkie pomysły i propozycje imprez wychodzące naprzeciw oczekiwaniom jak najliczniejszego grona wędkarzy. Zgłaszać można telefonicznie nr kom. 505 112 639 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pozdrawiam!

Eugeniusz Friede

p.o.V-ce Prezes ds. Sportu

WEWNĘTRZNE PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W TRAKCIE ZAWODÓW WĘDKARSKICH ORGANIZOWANYCH PRZEZ JEDNOSTKI TERENOWE PZW W CZASIE PANDEMII KORONAWIRUSA

( na podstawie art. 8a ust.5 pkt.2 ustawy z dnia 14 marca 1985 r. o Państwowej Inspekcji Sanitarnej- Dz.U. z 2019 r, poz. 59 oraz z 2020 r. poz. 322, 374, 567).

1. Zaopatrzenie organizatorów i sędziów w środki ochrony osobistej, takie jak: rękawiczki, maseczki ochronne, ew. przyłbice.

2. Nie angażowanie w miarę możliwości osób powyżej 60 roku życia, w przygotowanie i przeprowadzenie zawodów oraz ograniczenie liczebności Głównej Komisji Sędziowskiej.

3. Dezynfekcja profilaktyczna elementów wyposażenia, ( stoły, ławki, wagi, miarki itp.) przed wykorzystaniem ich do przeprowadzenia zawodów.

4. Zaopatrzenie biura zawodów w ogólnie dostępny środek dezynfekujący i ręczniki jednorazowe.

5. Zachowanie podstawowych zasad higieny, tj. unikanie dotykania oczu, nosa i ust oraz podawania ręki na powitanie.

6. Obowiązek posiadania i noszenia maseczek ochronnych przez startujących zawodników, od momentu przybycia na teren zawodów, do momentu jego opuszczenia, z przerwą od momentu wejścia na stanowisko (zajęcie miejsca na łodzi) do momentu ważenia ryb i opuszczenia stanowiska (łodzi).

7. Zachowanie przez uczestników zawodów min. 2 m odstępu w czasie do wejścia na stanowisko (łódź) i od momentu zejścia z niego (z łodzi).

8. Pisemna deklaracja zawodnika, składana w czasie zapisu do zawodów, że nie jest w trakcie leczenia bądź kwarantanny związanej z pandemią koronawirusa, pod rygorem odpowiedzialności karnej i wewnątrzzwiązkowej ( podstawa prawna- ustawa o zapobieganiu i zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi : Dz.U.2019.O. 1239 tj. ustawa z 5 grudnia 2008 r ).

9. Kontrola temperatury wszystkich uczestników zawodów tj. organizatorów, sędziów i startujących zawodników w trakcie zapisów do zawodów, za pomocą termometru bezdotykowego. Ew. eliminacja z zawodów osób o podwyższonej temperaturze.

10. Ograniczenie do niezbędnego minimum czasu poświęconego na przeprowadzenie odprawy i podsumowania zawodów.

11. Poinformowanie uczestników zawodów w trakcie odprawy, o obowiązujących w trakcie zawodów zasadach, związanych z pandemią koronawirusa oraz o konsekwencjach nie stosowania ich, analogicznych jak w przypadkach nie stosowania się do regulaminu przeprowadzenia danego rodzaju zawodów.

12. W miarę możliwości korzystanie z komputerowego losowania stanowisk, ew. losowanie stanowisk dla wszystkich zawodników przez jedną osobę, wybraną spośród nich, wyposażoną w przyłbicę, rękawiczki ochronne i odkażone losy.

13. Korzystanie w trakcie zawodów wyłącznie z dostawców cateringu, bezwzględnie wykorzystujących pojemniki i sztućce jednorazowe.

ZARZĄD KOŁA PZW SŁUPIA ZAPRASZA CZŁONKÓW DO UDZIAŁU

W TOWARZYSKICH ZAWODACH SPŁAWIKOWO-GRUNTOWYCH

ZAKOŃCZENIE SEZONU”

ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ 12.10.2014R.

W REDZIKOWIE, NA ŁOWISKU „POD DĘBAMI”

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW O GODZINIE 7.00

JEDNA TURA 4 GODZINY