Zakładka  Sport na stronie internetowej koła została pomyślana jako miejsce na informacje o udziale wędkarzy Słupi w zawodach ponadkołowych i okręgowych. Przez minione lata udało się naszym reprezentantom odnieść wiele sukcesów. Materialnym dowodem uzyskania czołowych lokat są puchary i dyplomy eksponowane w siedzibie koła. Niestety nie zachowały się wiadomości o zdobywcach trofeów. Nie było komu o nich napisać.

25 maja 2019 roku na Stawie Łabędzim w Słupsku odbyły się II Senioralne Zawody o Puchar Prezesa Zarządu Rejonowego Żołnierzy Wojska Polskiego. W zawodach wzięła udział liczna grupa wędkarzy naszego koła. Rywalizacja odbywała się w klasyfikacjach indywidualnej i drużynowej. Drugie miejsce indywidualnie zajął Waldemar Doluk, zaś trzeci był Eugeniusz Friede. Drużynowo Słupia uplasowała się na drugiej pozycji otrzymując pamiątkowy dyplom.

Mnogość klasyfikacji sprawiła, że przy wręczaniu nagród organizatorzy nieco się pogubili.